Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Her Bilgiye Erişim ilkesi ile çıktığımız bu yolda yaptığımız işi gerçekten severek ve özveriyle yapıyoruz. Her gün gelişen teknolojiyi yakalamak için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Uzman kadromuz ile işimizi disiplin ile yapıyoruz. Sunduğumuz hizmetin hangi alanda olduğu fark etmeksizin mazeret değil çözüm odaklı düşünerek hareket ediyoruz.

  Neler Yapıyoruz?

  Verdiğimiz Hizmetler

  Verdiğimiz Hizmetler

  Laçin Bilişim olarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik olarak;

  Tam zamanlı ya da yarı zamanlı IT Destek ve Bakım Hizmeti Sunucu (server) kurulum, yönetim ve desteği Kullanıcı bilgisayarlarının kurulum, yönetim ve desteği Yedekleme ünitesi (backup) kurulum, yönetim ve desteği Yazıcı kurulum, yönetim ve desteği Güvenlik duvarı (firewall) kurulum, yönetim ve desteği İnternet erişim sorunlarının çözümü E-Posta hesap kurulum, yönetim ve desteği Donanım tedarik hizmeti
   
  Sağladığımız hizmetleri ihtiyaca göre kısa zamanda en kapsamlı şekilde çözümlere uygun, doğru teknik ile hızlı ve profesyonel bir şekilde çözümler üreterek size sunuyor, yönetiyor ve raporluyoruz.Türkiye’nin her noktasına uzaktan yönetilebilir olarak sunduğumuz hizmette siz müşterilerimizin memnuniyetini gözetiyor ve bunu işimize yansıtıyoruz.

   450+
   Farklı Müşteri
   4510+
   Yürütülen Proje
   2500+
   Tamamlanmış Proje

    Bize Ulaşın


    Numaranızı Bırakın Biz Size Ulaşalım

     × Nasıl Yardımcı Olabilirim?