Web Tasarım

İhtiyacınıza yönelik web tasarım çalışmalarımızla etkileşimli, kaliteli, kullanıcı dostu, git gide yenilenen ve gelişen internet teknolojisine uygun tasarımlarımızı sizin ve müşterilerinizin hizmetinize sunuyoruz. Öncelikle ihtiyacınıza uygun proje yönetimi oluşturuyoruz. Böylece ulaşmak istediğiniz kullanıcı kitlesini belirliyor ve etkili geri dönüşümü sağlıyoruz. Ekip yaklaşımını kullanarak sitenizi tasarlamak için mümkün olduğunca farklı insanların fikirlerinden yararlanıyoruz.

İyi Bir Web Site Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Web dünyasında web site tasarımı özel yaptırılmış çoğu sitede kullanışsız ve işlevsiz birçok özellik bulunmakla birlikte güncel değil. Web sayfasının görselliğini de araç yerine amaç haline gelmiştir. Bunun sebebi müşterilerin veya kullanıcın gözünü boyamaktır. Bu tutum ile yapılan wep tasarım yanlıştır. Nasıl bir gazete aldığınızda gereksiz yazılar yerine önemli bilgileri okuyorsanız. Web sitesi de kolay hâkimiyet sağlanabilecek, gerekli bilgilerin yer aldığı bir oluşum içinde olmalıdır.

Web sitesi uyum içinde olmadır. Uyum kullanıcıya doğru bilgiyi bulma kolaylığı sağlar. Web sayfasında ki görselliği yüksek nesneler(animasyon, okunması zor yazılar) gürültü ve görüntü kirliliğidir. Kullanıcılarınız görselliği yüksek nesneler yerine kısa bir sürede doğru içeriğe ulaşmak ister. Karmaşık bir yapıya sahip bir site kullanıcıların zamanından çaldığı gibi kullanıcıların doğru bölümlere de yönelmesini engelleyecektir

Zaman bizim için ne kadar önemliyse sizin içinde önemlidir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar kısa sürede sitenize ulaşmak ister. Bu nedenle web sayfanızın açılışı hızlı olmadır.

Arnavutköy Web Tasarım hizmeti ile uygun web tasarım fiyatları vererek profesyonel ekibimizle kaliteli çalışmalar yapmaktayız. İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde internet sitesi kurmak, kurumsal web tasarımı yaptırmak isteyen herkese hizmet vermekteyiz.

web tasarım

En İyi Web tasarım Firmaları

Firmanız için en iyi web tasarım yapan ajansı seçmek çokta kolay değildir. Alanında iyi olan web tasarım firmasını seçerken yapmanız gereken öncelikle referanslarını istemenizdir ve sizin sektörünüze yakın çalışmalar yapıp yapmadığını kontrol etmektir. Yapılan kurumsal veya kişisel web site tasarımları kişileri nasıl temsil ettiği ve web sitesine nasıl yansıtıldığı önemli detaylardan biridir. Alanında profesyonel bir ekip ile çalışmak sizi hem zaman ve maddi yönden kazanç sağlayacaktır.

Tasarım Firmaları, Site Tasarım, Web Tasarım Ajansı mı arıyorsunuz? O zaman en doğru yerdesiniz. Laçin Bilişim tasarım ve bilişim alanında en hızlı ve kalıcı çözümler sunarak sizlere etkili bir hizmet sunar.

Tasarım Hizmeti verirken ister kişisel isterse firmanız için uygun internet sayfaları tasarlıyoruz.  Sektör ve hedef kitle analizi yaparak web sitesi kurma işlemini yapıyoruz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil Uyumlu Web sitesi tasarımı günümüzün vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır. Web tasarım, web sitesi tasarımı terimleri son yıllarda iyice hayatımızda yer almaya başladı. Bununla birlikte tablet, telefon vb. cihazların günlük yaşantımıza girmesiyle birlikte responsive tasarımda önem kazanmaya başladı.

Mobil kullanıcıların her gün daha da çok artmasıyla birlikte mobil uyumlu tasarımlara geçiş hızla devam ediyor. Türkiye nüfusunun %70’i mobil ziyaretçi olarak vakit geçirmektedir. Bu nedenle hem mobil hem de diğer tüm cihazlara %100 uyumlu olarak tasarım hizmeti veriyoruz.  Mobil uyumlu alt yapısına sahip olan bir web sitesi kullanıcı memnuniyeti demektir.

Tüm tasarımlarımız kendimize ait ve müşterilerimizin isteğine göre yapılmaktadır… Düşük bütçeli müşterilerimize aşağıdaki hazır web paketlerini sunmuş bulunmaktayız.

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım hizmeti için bütçenize uygun profesyonel web sitesi yazılım hizmeti veriyoruz. Kurumsal tasarım ile tercih ettiğiniz alana ait müşteri ve hedef kitlesi analizi yaparak ziyaretçilerinizi arttıracak projeler geliştirerek en uygun web tasarım fiyatları veriyoruz. Laçin Bilişim olarak mobil uyumlu web siteler ile kullanıcı memnuniyetini arttırıp SEO çalışmasına uygun alt yapılı bir web sitesi tasarlıyoruz.

Web tasarım firması olarak markanızı dijital dünyaya en iyi şekilde yansıtarak sizi temsil etmesini sağlıyoruz. İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye’nin diğer il ve bütün ilçelerinde birçok firmaya profesyonel web tasarım ve bilişim hizmeti veriyoruz. Wep tasarım dışında SEO, Google, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya alanlarında hesaplarınızı yönetip, reklam hizmeti sunuyoruz.

Zeytinburnu Web Teknik

Destek Telefon Numaramız: +90(546) 558 44 12
Mail ile Destek: [email protected]
Whatsapp ile Destek: +90(546) 558 44 12

Devamını Oku

Numaranızı Bırakın Biz Size Ulaşalım

× Nasıl Yardımcı Olabilirim?