Web Tasarım

İhtiyacınıza yönelik web tasarım çalışmalarımızla etkileşimli, kaliteli, kullanıcı dostu, git gide yenilenen ve gelişen internet teknolojisine uygun tasarımlarımızı sizin ve müşterilerinizin hizmetinize sunuyoruz. Öncelikle ihtiyacınıza uygun proje yönetimi oluşturuyoruz. Böylece ulaşmak istediğiniz kullanıcı kitlesini belirliyor ve etkili geri dönüşümü sağlıyoruz. Ekip yaklaşımını kullanarak sitenizi tasarlamak için mümkün olduğunca farklı insanların fikirlerinden yararlanıyoruz.

Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile dijital pazarlama stratejilerimizi birbiri ile harmanlayıp tamamen firmanıza optimize ederek profesyonel bir şekilde çalışma ahlakına sahibiz. Doğru bir web tasarım firması ile neler kazanırsınız; iyi bir semtte güzel bir vitrine sahip olursunuz ve daha çok kişinin sizi ziyaret etmesine olanak sağlamış olursunuz.

Uzun yıllardır edindiğimiz kullanıcı deneyimiz ile tasarım anlayışımızı geliştirerek sizlere buna göre web site tasarım hizmeti veriyoruz. Web sitenizde yapılan görselleri grafik tasarım ekibimiz tasarlayıp ve içerik olarak size özel yazılan makale ile %100 özgün bir şekilde oluşturulmakta, böylelikle ziyaretçilerinizden aldığınız dönüşler oldukça yüksek olmakta!

Web Tasarım Nedir?

Ziyaretçisine metin, görsel, video ve animasyon şeklinde web tarayıcısı yardımıyla bilgi aktaran internet sayfalarıdır. İnternetin ve teknolojinin kendini geliştirmesiyle günümüzde kullanıcı deneyimine özen gösteren tasarımlar öne çıkmaktadır. Masaüstü yazılımlardan daha çok mobil ve tablet uyumlu yani responsive dizaynlar oldukça önemli hale gelmiştir.

Masaüstü tasarım ile mobil tasarım arasında tutarlı ve düzenli bir ilişki olması web site tasarımı konusunda önemli bir yere sahip. Kullanıcının güvenini ve ziyaretini sağlamak için estetik ve kullanışa dikkat edilmesi gerekmektedir. Tasarım yapılırken kullanılan renk, yazı tipi seçimi ve görsellerin uyumu ancak doğru bir web tasarım ajansı ve profesyonel bir ekip ile mümkündür.

Web Sitesine Sahip Olmanın Faydaları

Kendinize veya firmanıza ait bir web sitesinin olması sizi zamanla kalıcı bir başarı sağlayarak büyük kitleler tarafından tanınmanıza ve daha kolay bir hizmet vermenizi sağlar. Peki web sitesine sahip olmanın faydaları nelerdir?

web tasarım

Uygun fiyat ile maliyet olarak bütçenizi zorlamaz.
Kitlenize erişiminizin en kolay yolu.
Firmanızın güvenilirliğini arttırır.
7/24 erişim sağlar
Satışlarınızı arttırır.
Müşteri ilişkilerinizi kuvvetlendirir.
Marka değerinizi arttırmanızda yardımcı olur.
Rakip firmalar ile rekabet gücünüzü arttırır.

Hala bir web sitesine sahip değilseniz ya da olan web sitenizin güncel olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin.

Web Sitesi Nasıl Tasarlanır?

Web sayfalarının oluşturulmasında tasarım bir bütün olarak düşünülerek ziyaretçilerin aradıklarını rahatlıkla bulabilmeleri üzerine geliştirilmelidir. Web sitesi nasıl yapılır sıfırdan başlayanlar doğru seçimler yapmak önemlidir. Peki bu doğru seçimler nelerdir?
Web tasarımı yapımı için temel adım vardır bunlar:

 • Güçlü ve güvenli bir hosting seçimi.
 • Kolay ve kullanımı basit tasarım tercih edin.
 • Okunabilirlik ve erişim kolaylığı sağlayın.
 • Renk ve görüntü uyumluluğuna özen gösterin.
 • Mobil uyumluluğa dikkat edin.
 • Dönüşüm ve etkileşimleri kontrol edin.
 • Ziyaretçilerinize kolay iletişim kuracak eklentiler kullanın.
 • Hızlı bir web tasarlayın.
 • CSS – JS – HTML gibi kodları sıkıştırın.
 • Eklentilerinizi optimize edin.
web tasarim nedir

En Çok Kullanılan Web Tasarım Programları Nelerdir?

Web site tasarımı yaparken bazı programlara ihtiyacınız var, bu programlar arasında en çok kullanılan web tasarım programları ise şunlardır:
Adobe Dreamweaver
Adobe Fireworks
Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe Xd
Figma
Sketch

Bu programları kullanarak profesyonel web arayüz (UI) tasarımları yapabilirsiniz. UI ve UX alanında kendinizi geliştirebilirsiniz.

UI ve UX Tasarım Nedir?

UX: kullanıcı (ziyaretçi, müşteri) deneyimi denemektir. Kullanıcıların kullandığı uygulamaların yada ziyaret ettikleri web sitelerin kolay ve istediği şekilde ulaşması sonucunda kullanıcı deneyimi oluşur ve onunla ne tür etkileşimde bulundukları belirlenir. Web siteniz keyif verici mi yoksa sıkıcı mı? Aradıklarını kolay bulabiliyorlar mı yoksa zorlanıyorlar mı? Gibi soruların cevaplarına göre hareket ettiğimiz bir tasarım tipidir.
UI: arayüz tasarımıdır. UX ile sorduğumuz sorulara aldığımız cevap ile UI tasarımı yapıyoruz.

Web sitenizi Tasarlarken Neler Yapıyoruz?

Öncelikle sizleri can kulağı ile dinliyor ve fikirlerinizi önemsiyoruz. Bize anlattıklarınız ve fikirlerinize tecrübelerimizi katarak Google uyumlu, kullanıcı dostu tasarımlar yapıyoruz. Sektörünüze uygun CMS seçerek bir yazılımcı ihtiyacı duymadan web site yönetimini sizin yapabileceğiniz bir alt tercih ediyoruz.

Kurumsal sayfalar ve doğru içerik tercihleriyle müşterilerinize kendinizi ifade etme konusunda yardımcı oluyoruz. Tüm cihazlar ile uyumlu, dijital pazarlama ve SEO yapısı konusunda kolay bir alt yapı sunuyoruz.

ux-ui-design

Yapabildiğimiz Web Siteleri:

–         E-ticaret
–         Kurumsal
–         Kişisel Blog
–         Topluluk
–         Portföy

Alanlarında uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile sizlere doğru tasarım tercihleri sunuyoruz.

İyi Bir Web Site Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Web dünyasında web site tasarımı özel yaptırılmış çoğu sitede kullanışsız ve işlevsiz birçok özellik bulunmakla birlikte güncel değil. Web sayfasının görselliğini de araç yerine amaç haline gelmiştir. Bunun sebebi müşterilerin veya kullanıcın gözünü boyamaktır. Bu tutum ile yapılan wep tasarım yanlıştır. Nasıl bir gazete aldığınızda gereksiz yazılar yerine önemli bilgileri okuyorsanız. Web sitesi de kolay hâkimiyet sağlanabilecek, gerekli bilgilerin yer aldığı bir oluşum içinde olmalıdır.

Web sitesi uyum içinde olmadır. Uyum kullanıcıya doğru bilgiyi bulma kolaylığı sağlar. Web sayfasında ki görselliği yüksek nesneler(animasyon, okunması zor yazılar) gürültü ve görüntü kirliliğidir. Kullanıcılarınız görselliği yüksek nesneler yerine kısa bir sürede doğru içeriğe ulaşmak ister. Karmaşık bir yapıya sahip bir site kullanıcıların zamanından çaldığı gibi kullanıcıların doğru bölümlere de yönelmesini engelleyecektir

Zaman bizim için ne kadar önemliyse sizin içinde önemlidir. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar kısa sürede sitenize ulaşmak ister. Bu nedenle web sayfanızın açılışı hızlı olmadır.

Arnavutköy Web Tasarım hizmeti ile uygun  fiyatları vererek profesyonel ekibimizle kaliteli çalışmalar yapmaktayız. İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde internet sitesi kurmak, kurumsal web site tasarımı yaptırmak isteyen herkese hizmet vermekteyiz.

En İyi Web tasarım Firmaları

Firmanız için en iyi web tasarım yapan ajansı seçmek çokta kolay değildir. Alanında iyi olan web tasarım firmasını seçerken yapmanız gereken öncelikle referanslarını istemenizdir ve sizin sektörünüze yakın çalışmalar yapıp yapmadığını kontrol etmektir. Yapılan kurumsal veya kişisel web site tasarımları kişileri nasıl temsil ettiği ve web sitesine nasıl yansıtıldığı önemli detaylardan biridir. Alanında profesyonel bir ekip ile çalışmak sizi hem zaman ve maddi yönden kazanç sağlayacaktır.

Tasarım Firmaları, Site Tasarım, Web Tasarım Ajansı mı arıyorsunuz? O zaman en doğru yerdesiniz. Laçin Bilişim tasarım ve bilişim alanında en hızlı ve kalıcı çözümler sunarak sizlere etkili bir hizmet sunar.

Tasarım Hizmeti verirken ister kişisel isterse firmanız için uygun internet sayfaları tasarlıyoruz.  Sektör ve hedef kitle analizi yaparak web sitesi kurma işlemini yapıyoruz.

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil Uyumlu Web sitesi tasarımı günümüzün vazgeçilmez unsurları arasında yer almaktadır. Web tasarım, web sitesi tasarımı terimleri son yıllarda iyice hayatımızda yer almaya başladı. Bununla birlikte tablet, telefon vb. cihazların günlük yaşantımıza girmesiyle birlikte responsive tasarımda önem kazanmaya başladı.

Mobil kullanıcıların her gün daha da çok artmasıyla birlikte mobil uyumlu tasarımlara geçiş hızla devam ediyor. Türkiye nüfusunun %70’i mobil ziyaretçi olarak vakit geçirmektedir. Bu nedenle hem mobil hem de diğer tüm cihazlara %100 uyumlu olarak tasarım hizmeti veriyoruz.  Mobil uyumlu alt yapısına sahip olan bir web sitesi kullanıcı memnuniyeti demektir.

mobil web tasarim

Tüm tasarımlarımız kendimize ait ve müşterilerimizin isteğine göre yapılmaktadır… Düşük bütçeli müşterilerimize aşağıdaki hazır web paketlerini sunmuş bulunmaktayız.

Web Tasarım Fiyatları

Web site tasarım hizmeti için bütçenize uygun profesyonel web sitesi yazılım hizmeti veriyoruz. Kurumsal tasarım ile tercih ettiğiniz alana ait müşteri ve hedef kitlesi analizi yaparak ziyaretçilerinizi arttıracak projeler geliştirerek en uygun web tasarım fiyatları veriyoruz. Laçin Bilişim olarak mobil uyumlu web siteler ile kullanıcı memnuniyetini arttırıp SEO çalışmasına uygun alt yapılı bir web sitesi tasarlıyoruz.

Tasarım firması olarak markanızı dijital dünyaya en iyi şekilde yansıtarak sizi temsil etmesini sağlıyoruz. İstanbul ili başta olmak üzere Türkiye’nin diğer il ve bütün ilçelerinde birçok firmaya profesyonel web tasarım ve bilişim hizmeti veriyoruz. Wep tasarım dışında SEO, Google, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest gibi sosyal medya alanlarında hesaplarınızı yönetip, reklam hizmeti sunuyoruz.

logo

Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım kişi veya kurumların sunduğu hizmeti internet ortamına taşımasına aracılık yapan yazılıma denir. İyi bir web tasarım firması hazırladığı yazılım ile müşterine hızlı ve kolay erişim sağlayabilecekleri alt yapılı tasarım hizmeti sunar.

Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kurum veya kişilerin ihtiyaç ve sektörüne göre farklılık gösterir. Web tasarım hizmeti yanı sıra; özel ip, ücretli SSL sertifikası, hızlı ve güvenilir hosting fiyata etki eden seçeneklerdir.

İyi Bir Web Tasarım Nasıl Olur?

Markanızı kimlere emanet ettiğiniz oldukça önemlidir. Dijital kimliğinizi oluşturmanızda size eşlik edecek web tasarım ajansı sizi ya başarıya ya da başarısızlığa sürükleyecektir. Bu konuda Laçin Bilişim olarak profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Hazır Web Site Yazılımı mı Kullanıyorsunuz?

WordPress oldukça sevdiğimiz bir CMS olsa da bizim kullandığımız Laçin Bilişim özel yazılım CMS alt yapısı ile SEO ve diğer konularda sitenizi rahatlıkla yönetip gerekli optimizasyonları sağlayabilirsiniz.

Hangi Teknolojiler Kullanılıyor?

Web yazılım yapılırken son sürüm PHP, Java, Javascript, Python dilleri ve Adobe programları kullanılmaktadır.

Zeytinburnu Web Teknik

Destek Telefon Numaramız: +90(546) 558 44 12
Mail ile Destek: destek@lacinbilisim.com
Whatsapp ile Destek: +90(546) 558 44 12

Devamını Oku

Numaranızı Bırakın Biz Size Ulaşalım

  × Nasıl Yardımcı Olabilirim?