Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım hizmetinin maliyeti ortalama olarak 1.000 ile 5.000 TL arasında değişen fiyatlardır. Web sitesinin tasarım stili, alt yapısı, işlevselliği, hitap ettiği sektör ve hosting gibi faktörler web tasarım fiyatlarını etkiler.

Web tasarım firyatları olan Laçin Bilişim müşterimize verdiği hizmet ile sektöre uygun, firmanın içerik, ürün ve hizmetlerini yansıtan web sayfaları tasarlamaktadır. Kurumsal kimliğinizi internet dünyasına en kaliteli ve özgün şekilde yansıtma konusunda iddialıyız.

Web Tasarımının Önemli Noktaları Nedir?

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte reklam, içerik ve internet üzerinden sağlanan ticaretleri düşündüğümüz de web tasarımın ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu görebiliyoruz. Bugün bir konu hakkında bilgi edinmek istersek yada hizmetin kalitesini merak edersek internet üzerinden tüm verilere erişebiliyoruz. Bu nedenle her firma, şirket, kurum ve kuruluşların sahip olduğu bir web sitesi olmalıdır bu nedenle çok geç kalmadan web tasarım hizmeti almalısınız.

Bu neden ile web site tasarımı firmanızın dijital kimliği yani kartviziti, Google ve sosyal medya reklam panosu hatta satış alanı olarak görülebilir. 2020 yılında dijital pazarlamanın öneminin farkında olmalı ve ona göre gerekli adımları atmalıyız.

Web tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Boyut
Tasarım Stili
Mobil Uyumlu
Seo Çalışmaları

Olmak üzere 4 seçenek ile belirleniyor. Boyut olarak tek sayfa veya 5 ile 50 sayfa aralığında olabilir.

Bu nedenle sayfalarınızın sayısına göre bütçe ayırmanız gerekiyor.  Sektöre özel tasarım stili olarak her web sitenin kendine ait bir stil tarzı, menü ve içerik tasarımları nedeniyle maliyet belirlenmektedir. Web site tasarım fiyatları ile birlikte SEO hizmeti alırsanız anahtar kelimenizde sıralamalarda yer alırsınız. Son olarak Mobil uyumlu tasarımlarla trafiğin %70’inin mobil cihazlardan gelmesi nedeniyle web sitenizin kesinlikle mobil uyumlu ve kullanıcı dostu olmak zorundadır.

Web tasarımı ile kurumsal kimliğinizi birleştiriyor, dijital dünyaya tanıtıyoruz.

Siz de bizimle birlikte çalışarak, bir adım önde başlamak ister misiniz? Lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Zeytinburnu Web Teknik

Destek Telefon Numaramız: +90(546) 558 44 12
Mail ile Destek: destek@lacinbilisim.com
Whatsapp ile Destek: +90(546) 558 44 12

Devamını Oku

Numaranızı Bırakın Biz Size Ulaşalım

    × Nasıl Yardımcı Olabilirim?