IT Destek ve Bakım Hizmetleri

IT Destek ve Bakım Hizmetleri

İşletmeniz için Bilgisayar Sitemlerinizden en yüksek verimi alabilmek için uzman ekibimizle profesyonel çözümler sunuyoruz. 

  • Masaüstü ve sunucu bakım hizmetleri
  • Teknik destek hizmetleri
  • Bilgisayar ve donanım satışı

IT Destek Çözümleri

Bilgisayar sistemlerinizin sürekli çalışır durumda olması için IT alt yapısındaki tüm yazılım,donanım, ve servislerin; kurulum, yönetim, işletim, bakım ve onarım hizmeti ile alt yapınızı stabil haline getiriyoruz.

process-img-1

Destek Hizmeti

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler ile tanışın. Firmanızı bilişim alanında alanında işini en iyi yapan uzman ekibe bırakın.
process-img-2

Çözüm Hizmetleri

Yeni kurulmuş bir şirketin sistem altyapısının danışmanlığının verilmesi ve firmanın ihtiyacına göre sistemin kurulmasında ve tedariğinde ihtiyaçlarınızın karşılayarak yazılım, donanımsal, güvenlik ve network çözümleri sunuyoruz.
process-img-3

Bakım Hizmeti

Ürünlerinizinn türü, markası ve modeli ne olursa olsun işlerinin devamlılığını sağlamakiçin sorunlarınıza ve isteklerinize kesintisiz destek ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Laçin Bilişim IT Destek ve Bakım

Çok fazla elektronik cihazın getirdiği sorunlar oldukça maliyetli ve çözümü zor olabiliyor. Oluşan sorun ya da arıza için bilgisayar tamircisi çağırmak yerine artık her şirketin anlaşmalı olarak çalıştığı bir IT Destek Uzmanı var.

Laçin Bilişim IT Destek ve Bakım Hizmeti anlaşması ile her türlü sorun, arıza gibi durumlarda teknik hizmet sunuyoruz. İşletmenizin teknolojik alt yapısının düzenli olarak çalışmasını sağlayarak ihtiyacınıza ve isteğinize yönelik uzmanlarımızla hızlı profesyonel çözümler üretiyoruz.

 

Tam zamanlı ve yarı zamanlı IT desteği

Sunucu (server) kurulum, yönetim ve desteği

Kullanıcı bilgisayarlarının kurulum, yönetim ve desteği

Yedekleme ünitesi (backup) kurulum, yönetim ve desteği

Yazıcı kurulum, yönetim ve desteği

Güvenlik duvarı (firewall) kurulum, yönetim ve desteği

Kablolu kablosuz ağ (network) kurulum, yönetim ve desteği

İnternet erişim sorunlarının çözümü

E-Posta hesap kurulum, yönetim ve desteği

Hasarlı disk yada silinmiş data kurtarım hizmeti

İşe yeni başlayan çalışanlarınız için cihaz kurulum desteği

Donanım tedarik hizmeti

 

Destek verdiğimiz firmalara ihtiyacına göre donanım ve/veya yazılım desteği olduğu gibi donanım gibi parça yada ürün konusunda da hizmet veriyoruz.  Periyodik bakım, veri yedekleme, güvenlik duvarı ve sanal çözümler sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Laçin Bilişim ile sistemlerinizi güvenlik altına alırken, iş ve zaman kaybı yaşamazsınız.

Numaranızı Bırakın Biz Size Ulaşalım

    × Nasıl Yardımcı Olabilirim?