Arnavutköy Laptop Tamiri

Arnavutköy Laptop tamiri konusunda siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçları karşılamaktayız. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmette hızlı, kalıcı, garantili hizmetler vererek memnuniyetinizi kazanmaktayız. Bu üç unsuru Arnavutköy de veren sayılı firmalardanız. Her türlü Notebook sorunuz da bizimle iletişime geçerek kısa süre içerisinde sorununuza çözüm bulmamızı sağlayabilirsiniz. Notebook cihazlarınız için en yakın bilgisayar tamircisine değil, en iyi ve işini özen ile yapan bir firmaya başvurmalısınız.

  • Bilgisayarıma virüs bulaştı.
  • Bilgisayarım çok yavaş.
  • Güncellemeye ihtiyacı var.
  • Notebook ekranım kırıldı.
  • Verilerimi yedekleme veya kurtarmaya ihtiyacım var.
lacinbilisim-laptop-tamiri

Ve daha bir çok sorun için Arnavutköy laptop tamiri ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Her türlü notebook cihazlarınızın tamirini en kısa sürede olumlu sonuca ulaştıralım. Bu hizmetlere ek olarak Sıfır veya ikinci el Notebook ve çeşitli aksesuar satışları yapmaktayız. Karşılaştığınız her türlü sorunda bizimle iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook, Laptop, Masaüstü, Tablet, Telefon, Yazıcı ve daha bir çok ürünün tamirini ve satışını sizlere sunmaktayız. Notebook’unuz için her türlü bakım, yedek parça ve onarım işlerini uygun fiyatlara garanti hizmeti sunarak yapmaktayız.

Yerinde Servis Hizmeti

Arnavutköy’ün hangi mahallesinde veya caddesinde olursanız olun bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere evinizde veya iş yerinizde servis hizmet vermekteyiz. Yerinde servis hizmeti Arnavutköy ve çevresindeki sorunlar için geçerlidir.

Bizimle iletişime geçtikten sonra belirttiğiniz adrese kısa süre içerisinde gelerek, hızlı bir şekilde sorunu tespit edip hangi işlem yapılması gerekiyorsa o işlemleri yapmaktayız.

laptoptamiri

Arnavutköy Laptop tamiri hizmeti uzaktan destek

Eğer Laptopunuzda oluşan yazılımsal sorunlar için bizimle iletişime geçtiğiniz zaman, anında sizlere uzaktan bağlantı ile servis desteği vermekteyiz.

Sunmuş olduğumuz hizmetten yararlanabilmek için Laçin bilişim ile bakım anlaşması yapmanız gerek.

Telefonla Destek Hizmeti

Laçin bilişim olarak siz değerli müşterilerimizin merak ettiği ve her hangi bir konuda takıldığı sorunlarda bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere telefon ile hizmet vererek merakınızı veya sorununuzu gidermekteyiz.

Bu destek sayesinde sorunlarınız veya merak ettiğiniz konuları kısa süre içersinizde sonuca kavuşturmaktayız.

Garantili Arnavutköy Laptop servis hizmeti

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz, arnavutköy laptop tamiri hizmetini garanti kapsamınca sunmaktayız. Bilgisayarınızda oluşan sorunu bir daha karşınıza çıkmayacak şekilde gidermekteyiz. Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Notebook veya laptop cihazlarınızda oluşan sorunları bizimle iletişime geçtikten sonra, aynı gün içerisinde gelip alıp, soruna bağlı olarak aynı gün içerisinde veya bir sonraki gün cihazınızı teslim etmekteyiz. Teslim süresi, cihazınızda parça değişimi olma durumuna bağlı olarak birkaç günde de teslimi yapılabilmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Notebook veya laptoplarınızda herhangi parça bozulması veya içerisinde bulunan parçaları yükseltme durumunda her marka ve model için ikinci el veya sıfır parçaların satışını sizlere sunmaktayız.

Bilgisayar Satış Hizmeti

Laçin bilişim olarak sadece tamir ve yedek parça hizmeti değil notebook, laptop, tablet ve aksesuar satışlarını da yapmaktayız. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz özellikleri ve fiyat aralığını belirterek kriterlerinize ve fiyatınıza uygun en iyi cihazın sizlere satışını yapalım.

Arnavutköy Laptop tamiri ücreti

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tamir ve servis hizmetlerinin fiyatları soruna ve donanım parçasının fiyatına değişkenlik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek sorununuzu belirttiğiniz taktirde, sizlere tahmini bir fiyat sunabiliriz.

Bakım Anlaşması

Büyük bir firma iseniz ve bilgisayarlarınızda süreli olarak büyük, küçük farketmeksizin sorun oluşuyorsa eğer, her sorunda servis ücreti ödemeden, firmamız ile bakım anlaşması yaparak anlaşmanın yenilendiği her ay içerisinde oluşan sorunlarda sizlere destek vermemizi sağlayabilirsiniz. Cihazlarınızda bir ay içerisinde her hangi bir sorun oluşmazsa cihazlarınıza bakım yaparak almış olduğumuz ücretin karşılığını vermekteyiz. Uygun fiyatlı bakım anlaşmalarından faydalanabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Laçin bilişim olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve uygun fiyatlı her türlü teknik servis ve satış hizmetini sunmaktayız. Sizlerde bu tarz sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında ve fiyatlandırmalarımız hakkında detaylı bilgileri almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yerinde servis hizmetimizden yaralanabilmek için de iletişime geçip adres bilgilerinizi bize belirtelerek sizlere hizmet sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Arnavutköy Laptop Tamiri

Destek Telefon Numaramız: +90(546) 558 44 12
Mail ile Destek: destek@lacinbilisim.com
Whatsapp ile Destek: +90(546) 558 44 12

Devamını Oku

Numaranızı Bırakın Biz Size Ulaşalım

    × Nasıl Yardımcı Olabilirim?